Solnanogi opinieSól zamknięta w tabletkach Solnanogi rozpuszcza się w wodzie, nadając jej piękny kolor. Nie należy się jednak obawiać zbędnych barwników czy innej chemii – tabletki są jak najbardziej naturalne. Pomogą nam one w codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku urazów stóp.

Jak stosować Solnanogi

Żeby cieszyć się gładkimi i zdrowymi stopami nie potrzeba wydawania wielkich pieniędzy czy długotrwałych zabiegów. Solnanogi jest prosty w użyciu – tabletkę wrzucamy do wody, następnie rozpuszcza się ona uwalniają dobroczynną sól. Do całego zabiegu potrzebujemy właściwie tylko miski z wodą, tabletek i ręcznika do osuszenia stóp. Nogi należy moczyć przez około dwadzieścia minut, wszystko zależy od czasu, jakim dysponujemy i naszych preferencji. Przy okazji możemy zajmować się czymś zupełnie innym, więc dbając o nasze stopy nie tracimy naszego cennego czasu. Kąpiel stóp dobrze jest wykonać wieczorem, gdy wrócimy po całym dniu pracy czy intensywnego wysiłku i chcemy odpocząć. Zabieg ten pomoże nam lepiej i spokojniej spać, a rano obudzić się wypoczętymi i gotowymi na nowe wyzwania. Tabletki Solnanogi najlepiej jest stosować regularnie jeżeli zależy nam na trwałych i zauważalnych zmianach. Jednak już po jednym stosowaniu możemy zauważyć ukojenie zmęczonych stóp. Po kąpieli z użyciem tabletek Solnanogi możemy użyć peelingu, który pomoże nam pozbyć się resztek martwego naskórka. Następnie działanie Solnanogi wzmocnić można za pomocą nawilżających kremów lub specjalnych olejków. Jednakże i bez użycia tych specyfików stopy będą wyglądały lepiej po działaniu soli.

Solnanogi – efekty stosowania

tabletki SolnanogiSolnanogi pozwala nam nie tylko wygładzić stopy i je zmiękczyć, ale także zniwelować działanie zmian chorobowych na powierzchni stóp. Dzięki niemu nasze stopy są ukojone, ewentualne odciski czy obtarcia szybciej znikają, rany szybciej się goją. Solnanogi pozwala zniwelować potliwość stóp, dzięki niemu nasze stopy dłużej pozostają czyste, dzięki czemu możemy poczuć się komfortowo. Tabletki Solnanogi przypadną do gustu sportowcom, którzy potrzebują natychmiastowej regeneracji stóp. Ich naturalny skład pozwala o dbanie o zdrowe i piękne stopy, które wytrzymają, według opinii stosujących je sportowców, długie treningi, biegi i wędrówki. Solnanogi nawilża stopy, dzięki niemu możemy walczyć z problemem rogowaciejącego naskórka i suchych pięt, które są bolączką tak wielu z nas. Stopy po tabletkach Solnanogi wyglądają lepiej, ale też są dużo zdrowsze. Ponadto służą nam bez problemów przez długie godziny każdego dnia.

OPINIE

Solnanogi opinie

Używałam tabletek Solnanogi, ponieważ przez stojącą pracę miałam problem z obrzękami stóp. Obecnie świetnie daje sobie radę, wystarczy, że wrócę z pracy i zrobię sobie kąpiel stóp z tabletkami. Opuchlizna znika, stopy wyglądają ładnie, a poza tym ja czuję się zrelaksowana i lepiej mi się śpi. - Maria, lat 46.

Lubię dbać o siebie, stopy jednak zawsze zaniedbywałam. Rzadko się je pokazuje, szczególnie jak nie lubi się latem chodzić na plażę. Jednak postanowiłam coś z tym zrobić, bo zadbane stopy to też zdrowe stopy. A gdy się ćwiczy na regularnie – jest to bardzo ważne. Solnanogi wygładza, koi, poprawia też koloryt skóry. Odnoszę wrażenie, że stopy zrobiły się też bardziej wytrzymałe. - Ania, lat 27.

Solnanogi stosuje po wysiłku – biegach, rowerze. Gdy stopy są zmęczone pozwala im się zregenerować. Jeżeli ma się ochotę na chwilę relaksu i odpoczynek, to polecam kąpiel stóp z tabletkami Solnanogi. – Piotr, lat 40.

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna – Solnanogi ma świetny skład, ale też daje świetne rezultaty – stopy gładkie w dotyku, odpowiednio nawilżone, bez zbędnych skórek. Polecam dbającym o urodę i przyrodę jednocześnie. - Joanna, lat 33.